AKTUALNOŚCI


Wsparliśmy 32 Finał WOŚP

28 stycznia 2024 r. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy srebrne serduszko. Podczas tegorocznej edycji WOŚP zbiera pieniądze na wsparcie dla polskich szpitali walczących z chorobami płuc i zakup specjalistycznego sprzętu dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Ufundowaliśmy prezenty

20 stycznia 2024 r. na Zamku Golubskim odbył się Bal Karnawałowy PTTK. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawy upominkowe dla Gości Honorowych wyróżnionych przez Zamek Golubski.

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

20 stycznia 2024 r. W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się XII Marszałkowski Bal Dobroczynny. Na licytację przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej. Dochód z Balu wesprze placówki niosące pomoc osobom potrzebującym oraz osobom opiekującym się niepełnosprawnymi i chorymi.

Ufundowaliśmy nagrody

26 listopada 2023 r. na Zamku Golubskim odbyła się Gala Finałowa 50-tego Jubileuszowego Konkursu Krasomówczego Przewodników. Dla zwycięzców przygotowaliśmy nasze zestawy prezentowe.

Ufundowaliśmy nagrody

18 i 19 listopada 2023 r. na Zamku Golubskim odbył się 46. Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkolnej. Na konkurs przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy nagrody

19 października 2023 r. na Zamku Golubskim odbyły się Wojewódzkie Eliminacje Krasomówcze dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zwycięzcy otrzymali zestawy naszej biżuterii srebrnej.

Byliśmy partnerem 14. Bella Skyway Festival. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie 15-19 sierpnia 2023r.

Ufundowaliśmy prezenty

11-13 sierpnia 2023 r. Na polu golfowym Gradi Golf Club, w urokliwym otoczeniu Hotelu & SPA Pałac Brzeźno, odbyła się kolejna 10 edycja turnieju „Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy”. Na turniej przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy nagrody

30 lipca 2023 r. Odbył się Dog Run Toruń - bieg charytatywny z psami dla Fundacji Inter Pares. Przekazaliśmy nagrody dla zwycięzców w postaci biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy prezenty

7-9 lipca 2023 r. Na Zamku Golubskim odbył się 47 Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski. Na wydarzenie przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy prezenty

8-11 czerwca 2023 r. Na Zamku Golubskim odbył I Ogólnopolski Turniej Łucznictwa Konnego - Złota Strzała. Na wydarzenie przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy nagrody

13 maja 2023 r. na Zamku Golubskim odbył się Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Historycznej "Polska-Szwecja miedzy rywalizacją i współpracą". Na konkurs przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy nagrody

16 kwietnia 2023 r. Odbył się Dog Run Rodzone - bieg charytatywny z psami dla Fundacji Inter Pares. Przekazaliśmy nagrody dla zwycięzców w postaci biżuterii srebrnej.

Wspieramy 31 Finał WOŚP

29 stycznia 2023 r. Zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy srebrne serduszko. Podczas tegorocznej edycji WOŚP zbiera pieniądze na walkę dzieci i dorosłych z sepsą.

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

31 grudnia 2022 r. Sylwestrową noc spędziliśmy na Zamku Golubskim, gdzie odbył się "Bal u Królewny Anny". Jedną z atrakcji wieczoru była loteria na którą przygotowaliśmy pudełeczka z elegancką biżuterią srebrną.
Podczas balu przekazaliśmy również prezent II Wicemiss Polski 2022 - Patrycji Krzywoń

Wspieramy toruńskich siatkarzy

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

27 listopada 2022 r. odbyło się wydarzenie "Sportowcy dla Hani". Dziewczynka od kilku miesięcy walczy z rdzeniakiem zarodkowym. Podczas spotkania odbyła się licytacja na którą przygotowaliśmy zestawy biżuterii srebrnej. Dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie oraz rehabilitację siedmiolatki.

Przygotowaliśmy nagrody

17-18 października 2022 r. Przygotowaliśmy zestawy biżuterii srebrnej na wydarzenie "Ekstra Tydzień z ABER'em" organizowane przez firmę ABER.

tydzień z ABER'em'

Wsparliśmy wydarzenie "Perły Rynku 2022"

19 października 2022 r. W Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie Pereł Rynku 2022. Na wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze przygotowaliśmy 14 kompletów biżuterii srebrnej oraz kod rabatowy do naszego firmowego sklepu www.adasrebro.pl.

Perły Biznesu 2022 Perły Biznesu 2022 Perły Biznesu 2022

Byliśmy partnerem 13. Bella Skyway Festival. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie

16-20 sierpnia 2022 r.

Ufundowaliśmy prezenty

11-14 sierpnia 2022 r. Na polu golfowym Gradi Golf Club, w urokliwym otoczeniu Hotelu & SPA Pałac Brzeźno, odbyła się kolejna edycja turnieju „Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy”. Na turniej przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy prezenty

1-3 lipca 2022 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się 46 Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski. Przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Wspieramy 30 Finał WOŚP

30 stycznia 2022 r. Zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy złote serduszko próby 585. Podczas tegorocznej edycji WOŚP zbiera pieniądze na leczenie i diagnostykę wzroku dzieci.

Wesołych Świąt!

Przekazaliśmy biżuterię na licytacje

30.11.2021 r. Na Toruńskim Jarmarku Bożonarodzeniowym odbyła się licytacja na rzecz dzieci stowarzyszenia im. Każdego Człowieka "Wędka". Wsparliśmy wydarzenie przekazując zestawy naszej biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy prezenty

13-21 sierpnia 2021 r. Na polu golfowym Gradi Golf Club, w urokliwym otoczeniu Hotelu & SPA Pałac Brzeźno, odbyła się kolejna edycja turnieju „Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin”. Na turniej przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Byliśmy partnerem Bella Skyway Festival

17-21 sierpnia 2021 r.

Ufundowaliśmy prezenty

2-4 lipca 2021 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się 45 Jubileuszowy Wielki Turniej Rycerski. Przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Wesołych Świąt!

Wsparliśmy 29 Finał WOŚP

31 stycznia 2021 r. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy nasze srebrne serduszko, które zostało wylicytowane za rekordową kwotę.

Wspieramy 75-lecie Społem Racibórz

Gratulujemy 75 lat działalności Społem Racibórz oraz składamy podziękowania za wieloletnią owocną współpracę.

Karta rabatowa

Specjalnie dla Naszych Klientów przygotowaliśmy kod rabatowy do sklepu internetowego www.adasrebro.pl. Z kodem "ADAPLUS15" zrobicie zakupy 15% taniej. Kod rabatowy ważny jest do 31 stycznia 2020 r.

Wsparliśmy wydarzenie

16 października 2020 r. W Nicolaus Hotel & Culinary odbyła się degustacja win. Podczas tego wydarzenia nie zabrakło wykwintnej kolacji degustacyjnej przygotowanej przez Szefa Kuchni. Całość wydarzenia podkreśliła muzyka na żywo. Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy upominki z naszą biżuterią srebrną.

Byliśmy partnerem Auto Skyway Festiwal. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie

19-22 sierpnia 2020 r. W tym roku toruński festiwal światła musiał zmienić swoją formułę, przez co całość odbyła się jako wydarzenie samochodowe. W zupełnie nowej przestrzeni zaprezentowano kilkanaście świetlnych projektów przygotowanych głównie przez toruńskich i kujawsko-pomorskich artystów. Na festiwal przekazaliśmy drobne upominki biżuterii srebrnej.

Auto Skyway Festiwal Auto Skyway Festiwal

Ufundowaliśmy prezenty

14-16 sierpnia 2020 r. Na polu golfowym Gradi Golf Club, w urokliwym otoczeniu Hotelu & SPA Pałac Brzeźno, niedaleko Wrocławia odbyła się siódma edycja turnieju „Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin”.
Kobiecy Turniej Golfowy Brunetki Blondynki czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin w ciągu sześciu poprzednich edycji zyskał sobie grono wiernych uczestniczek oraz rewelacyjne oceny w środowisku golfowym w Polsce, a jego ubiegłoroczna edycja otrzymała Grand Prix - prestiżową nagrodę w plebiscycie PGA - Polish Golf Awards, jako najlepsza impreza golfowa roku.
Tradycją turnieju jest zabawa tematyczna: kolorowe stroje na polu, metamorfozy i makijaż z wizażystami gwiazd czy galowy dołek rozgrywany w szpilkach (lub boso). W tym roku motywem przewodnim imprezy były Słowiańskie klimaty – nie zabrakło zatem dobrej muzyki, a  na polu królowały polne kwiaty i soczyste kolory, podkreślane przez słońce.
Ufundowaliśmy 60 srebrnych upominków dla uczestniczek turnieju. Nagrody specjalne trafiły do zwyciężczyń w turnieju golfowym.

Wsparliśmy wydarzenie

14 sierpnia 2020 r. Na tarasie widokowym Nicolaus Hotel & Culinary odbył się włoski wieczór. Podczas wydarzenia degustowano włoskie napoje bąbelkowe oraz pyszne włoskie przekąski. Całe wydarzenie uświetniła muzyka na żywo. Dla gości przygotowaliśmy zestawy naszej biżuterii srebrnej.

Ufundowaliśmy prezenty

3-5 lipca 2020 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Wielki Międzynarodowy 44 Turniej Rycerski. Przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

Wielki Międzynarodowy 44 Turniej Rycerski Wielki Międzynarodowy 44 Turniej Rycerski Wielki Międzynarodowy 44 Turniej Rycerski

Ufundowaliśmy nagrody

6 marca 2020 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Historycznej "Polska-Szwecja między rywalizacją i współpracą". Finaliści otrzymali zestawy naszej biżuterii srebrnej.

Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Historycznej Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Historycznej Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Historycznej

Wspieramy 28 Finał WOŚP

12 stycznia 2020 r. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy nasze srebrne serduszko.

WOŚP 2020 WOŚP 2020 WOŚP 2020

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

Styczeń 2020 r. 6-letni Dominik ma wadę genetyczną, niedowład prawostronny oraz autyzm i astmę. Przekazaliśmy biżuterię srebrną na bazarek charytatywny, który pokrywa koszty jego rehabilitacji i leczenia.

Ufundowaliśmy nagrody

16 stycznia 2020 r. W Domu Harcerza w Toruniu odbyło się podsumowanie I Miejskiego Konkursu Plastycznego pn.:”Niepodległa, wolna, modna” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali zestawy biżuterii srebrnej.

Niepodległa, wolna, modna foto 1 Niepodległa, wolna, modna foto 2 Niepodległa, wolna, modna foto 3 Niepodległa, wolna, modna foto 4

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

11 stycznia 2020 r. W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się X Marszałkowski Bal Dobroczynny. Przekazaliśmy zestawy naszej biżuterii srebrnej na licytację.

X Marszałkowski Bal Dobroczynny foto 1 X Marszałkowski Bal Dobroczynny foto 2 X Marszałkowski Bal Dobroczynny foto 3

Wesołych Świąt!


Wesołych Świąt

Ufundowaliśmy nagrody

22-24 listopada 2019 r. Na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się 44 Konkurs Krasomówczy cz. młodzieżowa. Zwycięzcy otrzymali zestawy biżuterii srebrnej.

Bella Skyway Festival

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

23 listopada 2019 r. W Olsztynie odbył się Charytatywny Festiwal Sportów i Sztuk Walki. Na licytacje wspierającą rehabilitację Hani Zakrzewskiej przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej.

Bella Skyway Festival

Byliśmy partnerem Bella Skyway Festival

20-25 sierpnia 2019 r. Po raz 11 odbył się w Toruniu Bella Skyway Festival. W tym roku przekazaliśmy naszą biżuterię srebrną na konkurs “Uchwyć Blask Bella Skyway”.

Bella Skyway Festival

Ufundowaliśmy prezenty

5-7 lipca 2019 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbędzie się Wielki Międzynarodowy 43 Turniej Rycerski. Przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej.

2019 Turniej Rycerski foto 1 2019 Turniej Rycerski foto 2 2019 Turniej Rycerski foto 3

Współfinansowaliśmy wydarzenie

7-9 czerwca 2019 r. Po raz czwarty odbył się zlot miłośników rowerów Cruising Toruń.

2019 Cruising Toruń foto 1 2019 Cruising Toruń foto 2 2019 Cruising Toruń foto 3 2019 Cruising Toruń foto 4 2019 Cruising Toruń foto 5

Byliśmy partnerem musicalu “Brylantyna”

4 maja 2019 r. W majowy weekend odbyła się premiera musicalu “Brylantyna” opartego na kultowym filmie “Grease”. Na scenie wystąpiła młodzież z Koła Teatralnego działającego przy Domu Kultury w Golubiu Dobrzyniu.

Brylantyna foto 1 Brylantyna foto 2 Brylantyna foto 3

Ufundowaliśmy nagrody

16 kwietnia 2019 r. W Sali Koncertowej Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku odbyło się “PRELUDIUM KONKURSOWE- VIOLE I VIOLINKI”. Dla uczestników przygotowaliśmy zestawy biżuterii srebrnej.

Preludium konkursowe Preludium konkursowe

Ufundowaliśmy nagrody

16 kwietnia 2019 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej. finaliści otrzymali zestawy naszej biżuterii srebrnej.

Olimpiada wiedzy historycznej Olimpiada wiedzy historycznej

Ufundowaliśmy nagrody

16 marca 2019 r. W hotelu Ambasada w Krobii już po raz szósty odbył się Koncert Charytatywny “Natalka innym” na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum Światło w Toruniu. Na licytację przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej.

Natalka innym 2019 Natalka innym 2019 Natalka innym 2019

Udział w targach

Marzec 2019 r. W kolejnym roku rozpoczynamy nasze spotkania z właścicielami sklepów podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

targi targi targi

Ufundowaliśmy prezenty

8 marca 2019 r. Przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej na II edycję eventu z okazji Dnia Kobiet organizowanego przez Hotel Nicolaus.

event z okazji Dnia Kobiet event z okazji Dnia Kobiet event z okazji Dnia Kobiet

Przekazaliśmy biżuterię na licytacje

2 lutego 2019 r. W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się IX Marszałkowski Bal Dobroczynny. Przekazaliśmy zestawy naszej biżuterii srebrnej na licytację.

Bal dobroczynny 2019 Bal dobroczynny 2019 Bal dobroczynny 2019

Wspieramy 27 Finał WOŚP

13 stycznia 2019 r. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na licytację przekazaliśmy nasze srebrne serduszka

WOŚP 2019 WOŚP 2019

Byliśmy Partnerem Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

8 grudnia 2018 r. Na Rynku Staromiejskim w Toruniu odbyła się Świąteczna Charytatywna loteria fantowa na którą przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej. Wszystkie zebrane środki zostały przekazane na Toruńskie Stowarzyszenie Domów Dziecka “Młody Las” oraz Domkultury_BYDGOSKIE Przedmieście.

Byliśmy Partnerem Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego Byliśmy Partnerem Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego Byliśmy Partnerem Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

Przekazaliśmy serduszka na licytację

24 listopada 2018 r. Odbyła się III Kolacja Charytatywna “Serce dla Serc”. Na licytację przekazaliśmy srebrne serduszka

Serce dla serc logo

Ufundowaliśmy nagrody

18 października 2018 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Ufundowaliśmy nagrody

6-8 lipca 2018 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Wielki Międzynarodowy 42 Turniej Rycerski. Przekazaliśmy nagrody w postaci biżuterii srebrnej dla fanów na Facebooku oraz publiczności na turnieju.

Wsparliśmy wydarzenie

25 czerwca 2018 r. W Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się prapremiera musicalu “Cienie”.

Ufundowaliśmy nagrody

Przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej dla zwyciężczyń plebiscytu MISS NASTOLATEK 2018.

Ufundowaliśmy prezenty

2 maja 2018 r. W Pałacu Romantycznym w Turznie odbędzie się “Piknik rodzinny Arpolu”. Przekazaliśmy prezenty w postaci biżuterii srebrnej dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

Ufundowaliśmy nagrody

Przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej dla zwyciężczyń w Plebiscycie “Kobieca Twarz Małopolski 2018”.

Ufundowaliśmy prezenty

Robert Makłowicz i Krzysztof Skiba brali udział w losowaniu zwycięzców loterii. Nagrodą były nasze zestawy biżuterii srebrnej.

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

17 marca 2018 r. W hotelu Ambasada koło Torunia odbył się V Koncert Charytatywny “Natalka innym” na rzecz stowarzyszenia Hospicjum Światło w Toruniu. Na licytację przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej oraz wygraliśmy licytację pióra wiecznego.

Byliśmy sponsorem

20 stycznia 2018 r. W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się VIII Marszałkowski Bal Dobroczynny. Byliśmy jednym z głównych sponsorów miedziorytu przeznaczonego na licytację.

Przekazaliśmy serduszko na WOŚP

foto

Wsparliśmy wydarzenie

16 grudnia 2017 r. Już po raz piętnasty w Domu Kultury w Golubiu-Dobrzyniu odbył się PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK,"Hej kolęda, kolęda...". Wręczono również wyróżnienia w konkursie "W świątecznym nastroju - Boże Narodzenie 2017". A o godz 19.00 miał miejsce niebanalny, świąteczny koncert, którego bohaterką była Grażyna Łobaszewska z zespołem AJAGORE.

foto foto foto

Byliśmy Partnerem Toruńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

16 grudnia 2017 r. Na Rynku Staromiejskim w Toruniu otworzył swe podwoje Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas Jarmarku odbyła się Świąteczna Charytatywna Licytacja Mikołajów na którą przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej. Wszystkie zebrane środki zostały przekazane na Toruńskie Stowarzyszenie Domów Dziecka “Młody Las”.

foto foto foto

Ufundowaliśmy nagrody na konkurs

9 grudnia 2017 r. Na Zamku Golubskim po raz drugi spotkali się miłośnicy poezji, którzy wzięli udział w finale konkursu „Potyczki wierszowane”.

foto foto

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

9 grudnia 2017 r. W auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbył się XVI Uniwersytecki Koncert Charytatywny „Jesteśmy razem”. Dochód z imprezy zostanie przekazany mieszkańcom wsi Wielowiczek poszkodowanym przez nawałnice. Miejscowość położona w gminie Sośno w powiecie sępoleńskim została spustoszona przez żywioł w sierpniu tego roku. Gwiazdą wieczoru był Wojciech Waglewski z zespołem Voo Voo.

foto foto foto

Ufundowaliśmy biżuterię

1 grudnia 2017 r. W Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu odbył się Wyjątkowy sylwester w teatrze. Ufundowana przez nas biżuteria srebrna była miłą niespodzianką dla widzów biorących udział w wieczorze sylwestrowym.
Od organizatorów Sylwestra otrzymaliśmy miłe podziękowania:
"Dziękujemy Państwu za wspólne powitanie nowego roku, życzenia i lampkę szampana. Teatralny Sylwester był bardzo udany. Serdecznie dziękujemy Sponsorom nagród. Otrzymaliśmy:
- kosze z produktami firmy HENKEL & VINPOL POLSKA,
- biżuterię od firmy ADA-PLUS,
- kalendarze teatralne ufundowany przez DRUKARNIĘ SALUS Pana Dariusza Rudzińskiego "

Sponsorzy:

Wspieramy toruński sport

Ufundowaliśmy prezenty

25 listopada 2017 r. W Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Make-Up Talent Show by Olaf Tabaczyński. Gościem głównym był znany na całym świecie makijażysta gwiazd- Pablo Gil Cagné. Na zwycięzców czekała nasza srebrna biżuteria.

Byliśmy patronem wydarzenia

24-26 listopada 2017 r. Już po raz 46 golubski zamek gościł uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Przewodników. Nasza firma była jednym z patronów honorowych tego wydarzenia. Spośród 16 przewodników z całej Polski zwyciężył student z Torunia.

Ufundowaliśmy nagrody

17-19 listopada 2017 r. Ufundowaliśmy nagrody na 42 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży, który odbył się na zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Jak co roku uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Nasza srebrna biżuteria czekała na zwycięzców.

Ufundowaliśmy nagrody

12 października 2017 r. Na zamku w Golubiu-Dobrzyniu dzieci i młodzież z województwa toruńskiego walczyły o wejście do finału Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży.

Ufundowaliśmy nagrody na loterię

02 września 2017 r. W Golubiu-Dobrzyniu odbył się Piknik Rodzinny Pożegnanie Lata 2017. To była już 19 edycja tego wydarzenia. Ufundowaliśmy nagrody na loterię dla mieszkańców miasta.

Wspieramy Bella Skyway Festival

22-27 sierpnia 2017 r. Po raz 9 odbył się w Toruniu Bella Skyway Festival, na który jak zawsze przybyło bardzo wiele osób, chcących zobaczyć to niezwykłe świetlne widowisko, odbywające się w różnych częściach toruńskiej starówki.

Instalacja anioła – symbolu miasta Torunia – w tym roku wyglądała inaczej niż w zeszłym.

Ufundowaliśmy nagrody

16-24 sierpnia 2017 r. W Sanatorium Uzdrowiskowym STOMIL w Rymanowie Zdroju rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18. Impreza o randze mistrzowskiej odbyła się pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. Srebrna biżuteria od ADA – PLUS sprawiła miłą niespodziankę zwyciężczyniom 6 kategorii wiekowej.

Ufundowaliśmy prezenty

11-13 sierpnia 2017 r. Już po raz czwarty w Pałacu Brzeźno GOLF & SPA odbył się Kobiecy Turniej Golfowy Brunetki Blondynki czyli Metamorfozy 2017. Tym razem motywem przewodnim była Viva Italia. Ufundowaliśmy 100 srebrnych upominków dla uczestniczek turnieju. Nagrodą specjalną za zdobycie 17 dołka był zestaw pięknej srebrnej biżuterii. Nagrodę zdobyła Pani Joanna Meronk.

Zwyciężczynie Turnieju Brunetki Blondynki 2017

Wspieramy 41 Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski

7-9 lipca 2017 r. Na zamku w Golubiu – Dobrzyniu odbył się 41 Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski gdzie potykało się rycerstwo z całej Europy.

Wspieramy Turniej rycerski

Przekazaliśmy biżuterię na licytację

18 marca 2017 r. W hotelu Ambasada koło Torunia odbył się Koncert Charytatywny “Natalka Innym” na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Światło w Toruniu.

Licytacja Natalka innym Nasza biżuteria srebrna pośród innych rzeczy przekazanych na licytację.

Ufundowaliśmy biżuterię na licytację

21 stycznia 2017 r. W nowoczesnej sali CKK Jordanki w Toruniu odbył się
VII Marszałkowski Bal Dobroczynny. Dochód z licytacji trafi do instytucji niosących pomoc potrzebującym.

VII Marszałkowski Bal Dobroczynny VII Marszałkowski Bal Dobroczynny

Wspieramy 25 Finał WOŚP

15 stycznia 2017 r. Zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Nasze srebrne serduszka cieszyły się dużym powodzeniem podczas licytacji.

WOŚP-2017 WOŚP-2017

Byliśmy sponsorem spektaklu

06 stycznia 2017 r. Byliśmy sponsorem spektaklu Przeznaczenie. Spektakl zakończył się owacjami na stojąco przy pełnej sali widzów.

dzwonnik dzwonnik dzwonnik

Wsparliśmy wydanie płyty

Grudzień 2016 r. Wsparliśmy wydanie świątecznej płyty Tomka Kamińskiego.

Wsparliśmy wydanie świątecznej płyty Tomka Kamińskiego

Ufundowaliśmy prezenty

31 grudnia 2016 r. Na zamku w Golubiu odbył się Sylwester Sław. Zgodnie z wieloletnią tradycją najpiękniejsza Polka - Miss Polski 2016 - była gościem Sylwestra Sław i wcieliła się w postać królewny Anny Wazówny, której duch ponoć wciąż krąży po zamkowych krużgankach jako 'Biała Dama'.

Otrzymaliśmy miłe podziękowania od organizatorów sylwestrowego balu: "Po raz kolejny serdecznie Wam dziękujemy za wsparcie Państwa marką imprez na Zamku Golubskim. Goście są bardzo zadowoleni, i to nas po prostu bardzo cieszy." Tak napisała do nas Pani Monika Sobolewska.

Sylwester Sław zorganizowany był na 120 osób. Na powitaniu Miss Polski otrzymała prezent od naszej firmy, komplet srebrnej biżuterii. Podczas loterii Miss Polski 2016 losowała prezenty dla gości obecnych na balu. Prezent od nas wylosowała bardzo elegancka i dystyngowana kobieta. Prezent od nas wylosowała bardzo elegancka i dystyngowana kobieta. Kolejny zestaw biżuterii powędrował w ręce pięknej kobiety.

Ufundowaliśmy nagrody

10 grudnia 2016 r. Na Zamku Golubskim miał miejsce I Turniej na Zamku Potyczki Wierszowane.

Turniej odbył się w pięknej zamkowej sali. Dla zwycięzców turnieju przygotowaliśmy srebrne wisiorki i srebrne łańcuszki. Laureaci Turnieju.

Ufundowaliśmy nagrody

25-27 listopada 2016 r. W 45 Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Przewodników na zamku w Golubiu-Dobrzyniu zwyciężył Arkadiusz Zygmunt z Gdyni .Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Przewodników organizowany na golubskim zamku to jeden z najstarszych konkursów w regionie. Promuje piękną polszczyznę i popularyzuje wiedzę o dziejach małych ojczyzn, ludziach, wydarzeniach i zwyczajach.

W sumie w konkursie rywalizowało od piątku 12 przewodników z całej Polski, a w finale wystąpiła piątka uczestników. Każdy ze zwycięzców otrzymał komplet srebrnej biżuterii. Wręczanie nagród to miły moment dla zwycięzców.

Byliśmy Sponsorem Konkursu

18-20 listopada 2016 r. Na Zamku Golubskim miał miejsce 41 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Ponadgimnazjalnej. Impreza odbyła się pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka województwa kujawsko – pomorskiego. Dla zwycięzców Konkursu nagrodą był między innymi komplet biżuterii srebrnej.

Recytacje odbywały się w pięknej sali na zamku w Golubiu. Srebrna biżuteria umieszczona została w gablocie i każdy mógł zobaczyć ufundowane przez nas nagrody. Laureaci starszej kategorii wiekowej. Laureatki młodszej kategorii wiekowej.

Wsparliśmy Festiwal TOFIFEST

15-23 października 2016 r. 23 października zakończył się 14. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Po raz kolejny ufundowaliśmy Upominki dla uczestników Festiwalu. Gośćmi specjalnymi festiwalu byli znani i wybitny polscy aktorzy - Andrzej Seweryn i Marek Kondrat oraz uznany reżyser Wojciech Smarzowski.

Wspieramy akcję "Serca dla Serc"

01 października 2016 r. Fundacja KARDIORYTM zorganizowała Charytatywną Kolację "Serca dla Serc" w DoubleTree by Hilton w Łodzi. Podczas Kolacji odbyła się aukcja na którą przekazaliśmy zestawy srebrnej biżuterii.

Serca dla Serc

Wspieramy charytatywny Maraton Power Bike

10 września 2016 r. W znanym toruńskim klubie Bella Line Wellnes Centrum odbył się II Toruński Charytatywny Maraton Power Bike. Swoje siły połączyły w szczytnym celu 4 toruńskie kluby fitness. Maraton rowerowy odbył się na rzecz pomocy w kosztownej rehabilitacji dziewczynki z zespołem Retta.

Wspieramy Bella Skyway Festival

23-28 sierpnia 2016 r. Kolejny raz wspieramy Bella Skyway Festival. W Toruniu pojawiły się dziesiątki tysięcy ludzi, którzy chcieli zobaczyć wyjątkowe świetlne instalacje.

Skyway Festival Skyway Festival Bella Skyway Festival

Ufundowaliśmy nagrody

19-21 sierpnia 2016 r. Już po raz trzeci w Pałacu Golf and SPA w Brzeźnie odbył się Kobiecy Turniej Golfowy Brunetki, Blondynki czyli Metamorfozy. Tym razem motywem przewodnim była Hiszpania! Panie grały w golfa, śpiewały i tańczyły flamenco.

Pałac w Brzeźńie Kobiecy Turniej Golfowy Jak co roku uczestniczki turnieju podzieliły się na dwie drużyny: Brunetek i Blondynek, niekoniecznie w zgodzie z kolorem włosów

Ufundowaliśmy nagrody

03 czerwca 2016 r. Ufundowaliśmy nagrody na Konkurs Miss Warszawy oraz Miss Mazowsza 2016, który odbył się w Warszawie w ramach Konkursu Miss Polski, będącego najbardziej prestiżowym konkursem piękności w Polsce.

Do walki o koronę stanęło 18 kandydatek, zwyciężyły dwie – Aleksandra Domańska zdobyła tytuł Miss Warszawy 2016, a Monika Kirejczyk tytuł Miss Mazowsza 2016. Aleksandra Domańska Miss Warszawy 2016 prezentowała się przepięknie. Naszyjniki spodobały się zwyciężczyniom konkursu. Miss Warszawy 2016 pięknie prezentuje naszą biżuterię.

Ufundowaliśmy nagrody

28 maja 2016 r. W Gdańsku odbył się Finał Wyborów Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2016. Dla zwyciężczyń konkursu piękności ufundowaliśmy zestawy biżuterii srebrnej.

Zwyciężyła 22-letnia Dominika Ziniewicz ze Słupska

Wspieramy 65-lecie połączenia miast Golubia i Dobrzynia.

15 maja 2016 r. Wsparliśmy wydarzenia związane z uroczystymi obchodami 65-lecia połączenia miejscowości.

65-lecie połączenia miast Golubia i Dobrzynia Ufundowaliśmy nagrody na konkursy odbywające się na Golubskiej Starówce

Ufundowaliśmy upominki na loterię

23 kwietnia 2016 r. W gabinecie kosmetologicznym Madame w Toruniu odbyły się kolejne Drzwi Otwarte. Miło było nam otrzymać serdeczne podziękowania za ufundowaną biżuterię srebrną, która bardzo podobała się klientkom salonu.

Upominki ufundowane przez nas były miłą niespodzianką dla klientek przybyłych na Dni Otwarte Salonu Madame. Za chwilę zostanie rozlosowana biżuteria srebrna. Ten zestaw biżuterii trafia w ręce nowej właścicielki.

Ufundowaliśmy prezenty

06 kwietnia 2016 r. W Salonie LUXURY MOTORS w Bydgoszczy odbył się premierowy pokaz nowego modelu JAGUARA – F PACE. Ufundowaliśmy zestawy biżuterii srebrnej dla gości, którzy zostali zaproszeni na to wydarzenie.

Ufundowaliśmy upominki do loterii

12 marca 2016 r. w hotelu Ambasada w Krobii pod Toruniem odbył się Koncert charytatywny "Natalka Innym", organizowany na rzecz toruńskiego hospicjum "ŚWIATŁO".

Udział w targach

12 marca 2016 r. Wiosenne Targi firmy PGD oddział Gdańsk odbyły się nad polskim morzem, we Władysławowie.

Jeszcze przed rozpoczęciem targów Panie zainteresowały się biżuterią ufundowaną przez nas, na nagrody dla właścicieli sklepów. Nasza oferta jest interesująca dla kolejnych sklepów drogeryjno – kosmetycznych. Wylosowana nagroda w rękach nowej właścicielki. Tym razem nasze stoisko sąsiadowało z firmą kosmetyczną Floslek. A biżuteria “kusi” kolejne Panie :-)

Przekazaliśmy biżuterię na licytację "Dla Izy"

12 marca 2016 r. W Fitness Klubie Bella Line została zorganizowana licytacja "Dla Izy". Środki uzyskane z licytacji, na którą przekazaliśmy biżuterię zostaną przekazane na rehabilitację Pani Izy, pracowniczki Klubu.

Dla Izy

Udział w targach

05 marca 2016 r. W malowniczym hotelu Ossa pod Rawą Mazowiecką odbyła się Wiosenna Konferencja Handlowa Drogerii Polskich. Konferencji towarzyszyły targi, na których po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować naszą biżuterię.

Właściciele sklepów licznie przybyli na targi. Nasze stoisko. Znany piłkarz Radek Majdan odwiedził także nasze stoisko. Marka RM promowana przez Radka Majdana interesuje nie tylko fanów futbolu.

Ufundowaliśy prezenty na Koncert Ku Pamięci Anny German

05 marca 2016 r. Z okazji Dnia Kobiet w Golubiu –Dobrzyniu odbył się koncert Ku pamięci Anny German. Ufundowaliśmy prezenty – zestawy srebrnej biżuterii, dla Pań przybyłych na koncert.

Koncert Ku Pamięci Anny German Ufundowaliśy prezenty na Koncert Ku Pamięci Anny German Ufundowaliśy prezenty na Koncert Ku Pamięci Anny German Ufundowaliśy prezenty na Koncert Ku Pamięci Anny German

Udział w targach

04 marca 2016 r. Targi Firmy PGD oddział Warszawa odbyły się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach koło Warszawy.

We wnętrzach Pałacu na Wodzie spotkaliśmy się z właścicielami różnych sklepów z województwa mazowieckiego. Wielu klientów odwiedziło nasze stoisko. Nagrody czekają na losowanie.

Udział w targach

24 lutego 2016 r. Zrzeszenie Handlowców Ziemi Opolskiej zorganizowało Jubileuszowe 30-te Opolskie Targi Konsumpcyjne w Hali Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Tuż przed targami podpisaliśmy umowę dystrybutorską ze Zrzeszeniem Handlowców Ziemi Opolskiej UNIA Opole.

Targi odwiedza cyklicznie ponad 400 właścicieli sklepów. Mieliśmy pełne ręce roboty. Nasza biżuteria srebrna pojawi się u Pań w sklepie. Losujemy nagrody. Panie same decydują które nagrody do nich trafią.

Udział w targach

19 lutego 2016 r. Zaraz po targach we Wrocławiu, na drugi dzień, pojechaliśmy do Lublina, na targi firmy PGD oddział Lublin , które odbyły się w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym w Lublinie.

Jasna gablotka do biżuterii prezentuje się tak samo dobrze jak ciemna. Upominki dla uczestników targów. Warto poznać naszą ofertę. Jeszcze tylko ostatni rzut oka na przygotowane upominki.

Udział w targach

18 lutego 2016 r. Wiosenne targi Hurtowni AMBRA Sp. Z o.o. odbyły się w stylowych wnętrzach hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie.

Nasza oferta dla sklepów kosmetyczno-drogeryjnych stała się już stałym elementem targów. Zestawy biżuterii srebrnej szybko znikały z gabloty z nagrodami. Stylowe wnętrze hotelu podobało się wszystkim gościom obecnym na targach.

Udział w targach

12 lutego 2016 r. W kolejnym roku rozpoczynamy nasze spotkania z właścicielami sklepów od targów zorganizowanych przez firmę PGD oddział Wrocław . Targi odbyły się w hotelu Novotel we Wrocławiu.

W nowym roku możemy pochwalić się nowymi kolekcjami biżuterii. Nieduży srebrny wisiorek podobał się najbardziej. Srebrna biżuteria zawsze sprawia radość. Kolejne rozmowy handlowe w toku.

Wspieramy Dobroczynny Bal Marszałkowski

30 stycznia 2016 r. W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu odbył się szósty Marszałkowski Bal Dobroczynny. Na licytację przekazaliśmy zestawy biżuterii srebrnej.

Bal Dobroczynny Podziękowanie Marszałkowski Bal Dobroczynny

Ufundowaliśmy serduszka

10 stycznia 2016 r. Na 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ufundowaliśmy srebrne serduszka na licytację.

Ufundowaliśmy srebrne serduszka na licytację 24 finał WOSP

Nagradzamy siatkarki

12 grudnia 2015 r. Budowlani Toruń dopisali do swojego dorobku kolejne zwycięstwo, pokonując we własnej hali Karpaty Krosno 3:0. Nagrodę otrzymała Jowita Jaroszewicz.

Najlepszą zawodniczką sobotniego meczu została Jowita Jaroszewicz ( Budowlani Toruń).

Gratulujemy!

Gratulujemy 70-lat działalności oraz składamy podziękowania za wieloletnią owocną współpracę!

Jesteśmy jednym z wielu partnerów prężnie działającej społdzielni

Udział w konferencji

17 listopada 2015 r. braliśmy udział w konferencji zorganizowanej przez
sieć Drogerii Jasmin.

Nasza biżuteria srebrna cieszy się dużym powodzeniem w sklepach sieci Drogerii Jasmin Konferencja odbyła się w Pałacu Brzeźno Golf & SPA Stylowe wnętrza Pałacu Brzeźno stanowiły niepowtarzalną oprawę dla Konferencji. Za chwilę weźmiemy udział w panelu dyskusyjnym.

Udział w targach

12-13 listopada 2015 r. Targi BIZNES-ŻYWNOŚĆ-MEDYCYNA Grupy Kapitałowej Specjał odbyły się w Rzeszowie. Grupę Kapitałową Specjał tworzą między innymi sklepy Sieci "Nasz Sklep" oraz sklepy Sieci "Delikatesy PREMIUM", w których sprzedawana jest nasza srebrna biżuteria.

Nasz nowy kalendarz na rok 2016 podobał się klientom odwiedzającym targi. Panie jak zawsze z chęcią i zainteresowaniem oglądały co nowego proponujemy na targach. Upominki dla naszych partnerów handlowych, komplety biżuterii, były dla nich miłą niespodzianką. Drugiego dnia targów, w sobotę 13 listopada, nasza ekipa była uśmiechnięta i gotowa do pracy od samego rana.

Udział w targach

05 listopada 2015 r. Targi Hurtowni AMBRA Sp. Z o.o. działającej w sieci DELKO, zrzeszającej największych dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej w Polsce. Targi odbyły się w Centrum Konferencyjnym Orle Gniazdo w Szczyrku.

Po raz drugi gościliśmy na targach firmy Ambra i jak zawsze nasza srebrna biżuteria zachwycała kolejne panie. Przeprowadziliśmy bardzo wiele owocnych rozmów handlowych. Gablota, pełna nagród na losowanie dla klientów odwiedzających targi, budziła ogólne zainteresowanie. Kolejne zestawy biżuterii przechodziły do rąk nowych właścicielek. A rozmowom nie było końca.

Nagradzamy siatkarki

30 października 2015 r. Budowlani Toruń nadal niepokonani we własnej hali. Drużyna pokonała KS Murowana Goślina 3:1. Nasza biżuteria srebrna trafiła do rąk Aleksandry Stachowicz.

najlepszą zawodniczką meczu została Aleksandra Stachowicz.

Wspieramy Festiwal TOFIFEST

25 października 2015 r. Byliśmy jednym ze Sponsorów Upominków dla uczestników Festiwalu.

Ufundowaliśmy zestawy biżuterii srebrnej dla uczestników Festiwalu. Znana aktorka Anna Dymna była gościem honorowym festiwalu. Znana aktorka Anna Dymna była gościem honorowym festiwalu.

Udział w targach

23 października 2015 r. Targi Sieci Handlowej RABAT - DETAL, która skupia 925 placówek handlowych w 9 województwach. Gościliśmy w hotelu LAS w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby.

Za moment na sali pojawią się pierwsi klienci. Nasza oferta handlowa doskonale pasuje do sklepów spożywczych skupionych w Sieci RABAT. Nagrody ufundowane przez naszą firmę prezentowały się doskonale na tle nagród od innych firm. Kolejni klienci podjęli decyzję o rozpoczęciu współpracy z naszą firmą. Biżuteria srebrna w ich sklepach będzie świetnym dopełnieniem oferty handlowej.

Ufundowaliśmy prezent

23 października 2015r. Wernisaż inaugurujący wystawę Pani Iwony Stępień, artystki pochodzącej z Warszawy. Organizatorem wystawy była Galeria Roka.

Pani Iwona Stępień otrzymała w prezencie od naszej firmy zestaw biżuterii - srebrne kolczyki i wisiorek z onyksem. Wernisaż wzbogacił artystycznie kameralny koncert zespołu Los Angeles Trio z Bogdanem Hołownią, który jest toruńskim artysta jazzowym o światowej sławie. Logo naszej firmy stało oprawione w oknie Galerii Roka.

Wspieramy Festiwal TOFIFEST

18 października 2015 r. wystartowała 13 edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST. Festiwal TOFIFEST to wielkie wydarzenie świata filmu. Goszczą na nim wielcy twórcy kina z Polski, Europy i Świata oraz tysiące widzów na starannie wyselekcjonowanych projekcjach filmowych, w toruńskich centrach festiwalowych.

Wspieramy Festiwal TOFIFEST.

Nagradzamy siatkarki

17-18 października 2015 r. Dwa kolejne mecze siatkarki Budowlanych Toruń wygrały 3:0. Nagrody od nas otrzymały najlepsze zawodniczki tych spotkań: Marta Łukaszewska i Anna Lewandowska.

Siatkarki cieszą się z wygranej. Marta Łukaszewska. Anna Lewandowska.

Udział w targach

16 października 2015 r. Targi polskiej Grupy Drogeryjnej oddział Wrocław, oferującej kompleksową obsługę rynku tradycyjnego, odbyły się w hotelu JASEK we Wrocławiu.

Biżuteria srebrna to jak zawsze ciekawy pomysł na biznes dla klientów Grupy PGD, szukających pomysłu na dodatkowy dochód. Chwila przerwy w rozmowach handlowych. Przerwa nie trwała zbyt długo. Kolejni klienci chcieli poznać zasady współpracy z nami.

Udział w targach

06 października 2015 r. Targi Delko ESTA ze Stargardu Szczecińskiego w Policach.

Pośród wielu ofert biżuteria srebrna zachęciła duże grono klientów do współpracy z naszą firmą. Każdy chciał poznać naszą ofertę handlową. Tradycyjnie ufundowaliśmy nagrody dla klientów. Kolejny zestaw biżuterii znalazł właścicielkę.

Nagradzamy siatkarki

02 października 2015 r. Ruszyła I Runda I Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Efektowny początek Budowlanych Toruń. Ufundowaliśmy nagrodę dla najlepszej zawodniczki meczu oraz nagrodę na konkurs wśród kibiców na inaugurację sezonu.

Pierwszy mecz z KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, Torunianki wygrały w pięknym stylu 3:0. Nagrodę ufundowaną przez nas otrzymała Ilona Gierak.

Udział w targach

18 września 2015 r. I Targi Ogólnospożywcze w Grupie CHORTEN odbyły się w Białymstoku.

Grupa CHORTEN stawia na polskie sklepy. Na stoisku w rozświetlonej gablocie pięknie prezentowała się nasza biżuteria srebrna. Stoisko odwiedziła Miss Polski 2014 Pani Ewa Mielnicka. Każdy zestaw biżuterii jest piękny. Trudno wybrać, kiedy podoba się tyle naraz. Wylosowana biżuteria sprawi radość każdej nagrodzonej osobie. Miss Polski 2014 wybrała kolczyki i wisiorek z kryształami Swarovskiego.

Wspieramy Bella Skyway Festival

25-30 sierpnia 2015 r. Wspieramy Bella Skyway Festival w Toruniu.
W 2014 roku Bella Skyway Festival został uhonorowany tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego w Polsce.

Festiwal światła i dźwięku jest przepięknym wydarzeniem o międzynarodowym zasięgu.

Ufundowaliśmy nagrody

8 lipca 2015r. Ufundowaliśmy nagrody na Konert Laureatów III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki, który odbył się w Toruniu.

Nasza biżuteria srebrna bardzo podobała się zwycięzcom Konkursu Plakat festiwalu

Ufundowaliśmy nagrody

19 czerwca 2015 r. Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży.
Ufundowaliśmy nagrody dla zwycięzców festiwalu. Kto wie, może wśród nich
są przyszłe gwiazdy estrady.

Młoda artystka zachwyciła publiczność swoim występem. Kto wie, może wśród nich są przyszłe gwiazdy estrady.

Udział w targach

13 czerwca 2015 r. Targi Chorten Mazowsze Grupy Chorten z Białegostoku odbyły się
w hotelu ASTOR w Warszawie. Podczas targów, zorganizowanych w formie hawajskiej plaży, atrakcją wieczoru była obecność Miss Polski 2014 Ewy Mielnickiej.

Hawajska ekipa gotowa na rozmowy z klientami. Panie na pewno znajdą odpowiednią dla siebie biżuterię. Miło jest wylosować atrakcyjną nagrodę. Dla pięknej kobiety, Miss Polski 2014, piękna biżuteria. Targi w formie hawajskiej plaży podobały się wszystkim zaproszonym wystawcom i właścicielom sklepów.

Nagradzamy siatkarki

29 kwietnia 2015 r. Przygotowaliśmy nagrodę, zestaw biżuterii srebrnej, dla najlepszej zawodniczki meczu o III miejsce Mistrzostw I Ligi Kobiet w Piłce Siatkowej.

Siatkarki zespołu Budowlani Volley Toruń S.A. zajęły III miejsce w Mistrzostwach I Ligi Kobiet w Piłce Siatkowej sezonu 2014 – 2015. III miejsce w mistrzostwach to ogromny sukces. Nagrodę od naszej firmy, zestaw biżuterii srebrnej, dla najlepszej zawodniczki meczu otrzymała Aleksandra Theis.

Udział w Spotkaniu Handlowym

25 kwietnia 2015 r. Wiosenna Konferencja Handlowa Sieci Drogerie Polskie w hotelu
OSSA Congress & SPA w Rawie Mazowieckiej. Konferencja była doskonałą okazją zaprezentowania naszej oferty handlowej właścicielom prawie 300 drogerii
zrzeszonych w sieci.

Stoisko przygotowane, zaraz pojawią się pierwsi klienci. Wielu klientów zainteresowało się stoiskiem producenta biżuterii srebrnej. Panie zawsze mają wiele pytań o warunki współpracy. Wieczorem Panie prezentowały wylosowaną biżuterię. Takie upominki zawsze się podobają. Od kilku lat współpracujemy z Siecią Drogerie Polskie.

Udział w Spotkaniu Handlowym

22 kwietnia 2015 r. Spotkanie z właścicielami sklepów PREMIUM Grupy Kapitałowej SPECJAŁ, oddział Pomorze, w Pruszczu Gdańskim.

Podczas prezentacji biżuterii srebrnej pokazaliśmy klientom nasze nowe foldery reklamowe.

Ufundowaliśmy nagrody

21-22 kwietnia 2015 r. Ufundowaliśmy nagrody na festiwalu gitarowym.

Ufundowaliśmy nagrody na festiwalu gitarowym.

Udział w targach

18 kwietnia 2015 r. Targi Hurtowni Artykułów Przemysłowych WIR z Radlina.

Wielu klientów zadawało nam pytanie "Czy ceny jakie proponuje nowo poznany przez nich producent biżuterii srebrnej będą dla nich atrakcyjne" losowanie nagród zawsze jest atrakcją wieczoru biżuteria srebrna wylosowana przez klientów była przyjmowana z zadowoleniem i z otwartymi ramionami

Udział w targach

11 kwietnia 2015 r. Targi Sieci Drogerii Koliber w Targanicach k. Andrychowa.
Nasza firma jako producent biżuterii pokazała nowe wzory , które zostały pozytywnie ocenione przez klientów. Dla uczestników targów ufundowaliśmy
nagrody – zestawy biżuterii srebrnej.

Biżuteria srebrna zawsze przyciąga uwagę pań. Chwila odpoczynku pomiędzy rozmowami. Nagrody – zestawy srebrnej biżuterii prezentują się wspaniale. Podczas uroczystej kolacji wręczamy nagrody.

Nagradzamy siatkarki

Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń.

Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń

Udział w targach

11 kwietnia 2015 r. Wiosenne Targi Kosmetyczne 2015 organizowane przez firmę
Sonia Sp. z o.o. z Rzeszowa. Organizator targów, które odbyły się w hotelu Rzeszów, przygotował dla odwiedzających targi kupony biorące udział w losowaniu nagród. Biżuteria srebrna ufundowana na nagrody przez naszą firmę zyskała uznanie uczestników targów.

Stoisko producenta biżuterii srebrnej zwracało na siebie uwagę. Wielu właścicieli sklepów zainteresowało się naszą ofertą. Nawiązaliśmy współpracę z nowymi klientami. Hurtownia biżuterii na targach kosmetycznych była pozytywnym zaskoczeniem dla naszych przyszłych klientów.

Nagradzamy siatkarki

Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń.

Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń

Nagradzamy siatkarki

14 lutego 2015 r. Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń.

Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń

Udział w targach

07 lutego 2015 r. Targi firmy Wega Bis ze Słupska.
Kolejny rok przed nami. Nasze prezentacje targowe rozpoczęliśmy już w lutym podczas spotkania targowego zorganizowanego przez hurtownię kosmetyczną Wega Bis
w Jastrzębiej Górze.

Podświetlane gabloty do prezentacji biżuterii srebrnej zawsze zwracają uwagę. Kobiety zawsze lubią obejrzeć piękną biżuterię z bliska. Przed paniami trudny wybór - który zestaw biżuterii jest najładniejszy.

Nagradzamy siatkarki

30 stycznia 2015 r. Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń.

Nagradzamy siatkarki Budowlanych Toruń

Sponsorowaliśmy serduszka

11 stycznia 2015 r. Byliśmy sponsorem srebrnych serduszek licytowanych podczas
23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2015.

37 finał WOSP - sponsorowaliśmy serduszka 37 finał WOSP - sponsorowaliśmy serduszka

Sponsorowaliśmy kalendarz

31 grudnia 2014r. Sponsorowaliśmy kalendarz Budowlani Toruń 2015.

Sponsorowaliśmy kalendarz Bodowlani Toruń 2015 Sponsorowaliśmy kalendarz Bodowlani Toruń 2015 Sponsorowaliśmy kalendarz Bodowlani Toruń 2015 Sponsorowaliśmy kalendarz Bodowlani Toruń 2015 Sponsorowaliśmy kalendarz Bodowlani Toruń 2015

Udział w targach

14 listopada 2014 r. Targi firmy Ambra Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach.

14.11.2014 – Targi firmy Ambra Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach 14.11.2014 – Targi firmy Ambra Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach

Udział w targach

14 listopada 2014 r. Targi Sieci Drogerii Jawa w Ożarowie Mazowieckim.

14.11.2014 – Targi Sieci Drogerii Jawa w Ożarowie Mazowieckim. 14.11.2014 – Targi Sieci Drogerii Jawa w Ożarowie Mazowieckim.

Udział w targach

11 października 2014 r. Targi firmy Wega Bis ze Słupska.

11.10.2014 – Targi firmy Wega Bis ze Słupska. 11.10.2014 – Targi firmy Wega Bis ze Słupska.

Sponsorowaliśmy nagrody

30 czerwca - 06 lipca 2014 r. Już od trzech lat jesteśmy jednym ze sponsorów nagród
w prestiżowym, Międzynarodowym Turnieju Tenisowym Kobiet Bella CUP.

BELLA CUP 2014

Sponsorowaliśmy nagrody

28 czerwca 2014 r. Sponsorowaliśmy nagrody podczas Festiwalu Muzycznego, który odbył się w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym SPA Osada Karbówko.

Festiwal Muzyczny Karbówko 2014 Festiwal Muzyczny Karbówko 2014 Festiwal Muzyczny Karbówko 2014 Festiwal Muzyczny Karbówko 2014

Udział w targach

24 maja 2014 r. Targi Sieci Drogerii Jasmin w Licheniu.

24.05.2014 – Targi Sieci Drogerii Jasmin w Licheniu 24.05.2014 – Targi Sieci Drogerii Jasmin w Licheniu 24.05.2014 – Targi Sieci Drogerii Jasmin w Licheniu

Udział w targach

22 listopada 2013 r. Uczestniczyliśmy w konferencji targowej Sieci Drogerii JAWA.
Ożarów Mazowiecki.

Konferencja targowa Sieci Drogerii JAWA. Ożarów Mazowiecki 2013

Udział w konferencji targowej

17-18 listopada 2013 r. Uczestniczyliśmy w konferencji targowej Sieci Drogerii Polskich. Szczyrk.

Konferencja targowa Sieci Drogerii Polskich. Szczyrk 2013

Sponsorowaliśmy nagrody

30 czerwca - 07 lipca 2013 r. odbywał się w Toruniu 19 Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet BELLA CUP którego po raz kolejny partnerem i fundatorem nagród była między innymi firma ADA - PLUS.

BELLA CUP 2013 ADA-PLUS partner Bella Cup 2012

Udział w konferencji targowej

07-08 czerwca 2013 r. Uczestniczyliśmy w konferencji targowej Sieci Handlowej RABAT Detal Sp. z o.o., Szczyrk.

Konferencja targowa Sieci Handlowej RABAT Detal Sp. z o.o., Szczyrk 2013

Sklep patronacki

01 czerwca 2013 r. otwarto w galerii Copernicus w Toruniu sklep patronacki (franczyzowy).

W dniu 01 czerwca 2013 otwarto w galerii Copernicus w Toruniu sklep patronacki (franczyzowy). W dniu 01 czerwca 2013 otwarto w galerii Copernicus w Toruniu sklep patronacki (franczyzowy). W dniu 01 czerwca 2013 otwarto w galerii Copernicus w Toruniu sklep patronacki (franczyzowy).

Nowe stoisko

01 czerwca 2013 r. Uruchomiono wyspę handlową z biżuterią srebrną w Centrum Handlowym ATRIUM GAMA w Radomiu.

Wyspa Aplus w Radomiu

Udział w targach

20-22 kwietnia 2013 r. Targi sieci drogerii Jasminum, Szczyrk.

Targi sieci drogerii Jasminum, Szczyrk 2013

Sklep patronacki

15 czerwca 2012 r. Sklep patronacki ADA PLUS Premium. Bydgoszcz-Osielsko

Sklep patronacki ADA PLUS Premium. Bydgoszcz-Osielsko, czerwiec 2012. Sklep patronacki ADA PLUS Premium. Bydgoszcz-Osielsko, czerwiec 2012. Sklep patronacki ADA PLUS Premium. Bydgoszcz-Osielsko, czerwiec 2012. Sklep patronacki ADA PLUS Premium. Bydgoszcz-Osielsko, czerwiec 2012. Sklep patronacki ADA PLUS Premium. Bydgoszcz-Osielsko, czerwiec 2012.

Udział w Polskim Forum Finansowym

13-15 października 2011 r. XVII Polskie Forum Finansowe: Twoje Pieniądze/Coin Expo/Franczyza 2011 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Stoisko ADA-PLUS - XVII Polskie Forum Finasowe/Franczyza 2011 Stoisko ADA-PLUS - XVII Polskie Forum Finasowe/Franczyza 2011 Stoisko ADA-PLUS - XVII Polskie Forum Finasowe/Franczyza 2011

Udział w targach

09-10 kwietnia 2011 r. Targi Jaworze sieci Drogerie Koliber.

Stoisko ADA-PLUS - Targi Jaworze - sieci Drogerie Koliber

Udział w konferencji targowej

11-12 marca 2011 r. Konferencja Targowa Ustroń sieci Drogerie Polskie.

Stoisko ADA-PLUS - Konferencja Targowa Ustroń - sieci Drogerie Polskie Stoisko ADA-PLUS - Konferencja Targowa Ustroń - sieci Drogerie Polskie

Udział w Ogólnopolskim Salonie Franchisingu

14-16 października 2010 r. VIII Ogólnopolski Salon Franchisingu Franczyza 2010
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Stoisko ADA-PLUS - VIII Ogólnopolski Salon Franchisingu Franczyza 2010 Stoisko ADA-PLUS - VIII Ogólnopolski Salon Franchisingu Franczyza 2010

Udział w targach

2-4 marca 2010 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie Fashion Retail Forum 2010. Nagroda za najlepszą stronę internetową.

Stoisko ADA-PLUS - W dniach 2-4 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie były stolicą modnego biznesu i miejscami spotkania przedstawicieli branży mody i dodatków.
toisko ADA-PLUS - W dniach 2-4 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie były stolicą modnego biznesu i miejscami spotkania przedstawicieli branży mody i dodatków. toisko ADA-PLUS - W dniach 2-4 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie były stolicą modnego biznesu i miejscami spotkania przedstawicieli branży mody i dodatków. Podczas gali Fashion Retail Forum 2010 nasza firma znalazła się w gronie zwycięzców. W konkursie na najlepszą stronę internetową zajęła prestiżowe II miejsce.
Podczas gali Fashion Retail Forum 2010 nasza firma znalazła się w gronie zwycięzców. W konkursie na najlepszą stronę internetową zajęła prestiżowe II miejsce. Podczas gali Fashion Retail Forum 2010 nasza firma znalazła się w gronie zwycięzców. W konkursie na najlepszą stronę internetową zajęła prestiżowe II miejsce.

Udział w Ogólnopolskim Salonie Franchisingu

15-17 Października 2009 r. Warszawa - VII Ogólnopolski Salon Franchisingu
Targi pomysłów na własny Biznes.

Stoisko ADA-PLUS - Ogólnopolski Salon Franchisingu 2009 Stoisko ADA-PLUS - Ogólnopolski Salon Franchisingu 2009 Stoisko ADA-PLUS - Ogólnopolski Salon Franchisingu 2009

Ufundowaliśmy puchar

26 września 2009 r. Ufundowaliśmy puchar Finał Uniform Motor-Rally

puchar

Udział w Ogólnopolskim Salonie Franchisingu

9-11 października 2008 r. Warszawa - VI Ogólnopolski Salon Franchisingu.

Stoisko ADA-PLUS - Ogólnopolski Salon Franchisingu 2008 Stoisko ADA-PLUS - Ogólnopolski Salon Franchisingu 2008 Stoisko ADA-PLUS - Ogólnopolski Salon Franchisingu 2008

Udział w targach

30 września 2007 r. Dzień Akademii Piękności Toruń.

Targi Dzień Akademii Piękności - Toruń 30.09.2007 Targi Dzień Akademii Piękności - Toruń 30.09.2007

Sponsorowaliśmy akcję

29 września 2006 r. Sponsorowaliśmy akcję "Serce dla Nadziei".
Wygraliśmy licytację głównej aukcji – Kryształowe Serce dla Nadziei.

Wygraliśmy licytację głównej aukcji – Kryształowe Serce dla Nadziei.


COPYRIGHT © 2009-2023 ADA-PLUS
WYKONANIE: MEHIR